כדורגל

מונדיאל 2018 יוצא לדרך

מונדיאל 2018 רוסיה

במאמר הבא אסקר מבחינה טקטית את כל הבתים של הנבחרות. איך כל קבוצה צפויה לשחק, מה הם עקרונות המפתח ומי הם השחקנים המסוכנים ביותר של הקבוצה.

נתחיל מבית א’ שכולל את המארחת רוסיה, אורגוואי, מצרים וערב הסעודית.

רוסיה:
אם רוסיה לא הייתה המארחת של הטורניר היא ככל הנראה לא הייתה מצליחה להגיע אליו. הרוסים מציגים נבחרת חלשה מאוד, משחקי הכנה רעים במיוחד ולא יהיה מפתיע אם תהפוך למארחת השנייה בהיסטוריה אחרי דרום אפריקה ב-2010 שלא עוברת את שלב הבתים. רוסיה משחקת במערך של 3-5-2. כשהמגנים עולים לעמדה גבוה יחסית במטרה לתמוך בהתקפות. ההתקפה של הרוסים לא כל כך מרשימה ולכן סנטסילב צ’רסוב משתמש במגנים במטרה להרים כמה שיותר כדורים לתוך הרחבה. מי שאמור להיות ברחבה ולהגיע לאותם כדורים הוא סמולוב שצפוי להיות האיש המסוכן של הרוסים בקמפיין הקרוב ביחד עם גולובין שינסה לתמוך מהקישור.

מצרים:
החבורה של מוחמד סלאח והקטור קופר הציגה כדורגל יחסית משעמם במסגרת המוקדמות ואף ספג מספר ביקורות שנעלמו אחרי הפנדל של סלאח שהעלה את המצרים לטורניר. קופר משתמש בהרכב שכולל 2 קשרים דפינסיביים במערך של 4-2-3-1 כשבמרכז המגרש אלנני שמקבל רול מעט יותר התקפי מאשר חבירו לקישור חאמד. אלנני הוא הקשר שמקבל את הסמכות לעלות טיפה יותר למעלה בשביל לתמוך בעבדאללה סעיד שמשחק מתחת לחלוץ. תפקיד נוסף של עבדאללה סעיד במערך של הקטור קופר הוא חילוף המקומות עם סלאח. המטרה העיקרית של המצרים היא לשים את הכדור ברגל של סלאח ולתת לו לעשות מה שהוא עושה הכי טוב וזה לחתוך מהאגף פנימה ובשביל להקל עליו הוא יחליף מספר פעמים את עמדתו ביחד עם עבדאללה סעיד.

מוחמד סלאח

ערב הסעודית:
חואן אנטוניו פיצי עולה לשחק במשחקיו עם 4-3-3 כשההתקפות מנוהלות על ידי קשר האמצע שבדרך כלל הוא אל ג’יסטים שיורד למטה לקבל את הכדורים ומיד עולה למעלה במטרה להנהיג את ההתקפות. בדרך כלל מתי שהוא יעלה למעלה יהיה קשר אחורי אחר שיגבה אותו וירד לעזור לעזרה בהגנה. אל ג’יסטים יקווה להניע כדור לאגפים, בעיקר לאגף השמאלי שנחשב לחזק יותר אצל הסעודים.

אורגוואי:
כשיש לך את שתיים מהחלוצים הטובים ביותר באירופה ואת שתי החלוצים הגדולים ביותר שידעה נבחרת אורגוואי אי פעם, ברור שתהיה חייב להשתמש בשתיהם בהרכב. זה בדיוק מה שאוסקר טאברז עושה, הוא עולה לשחק במערך של 4-4-2 כשבחוד ההתקפה כמובן סוארס וקבאני הנהדרים. במרכז ההגנה צמד הבלמים הנהדר שמשתף פעולה גם באתלטיקו מדריד והם גודין וחימנז שליריבות יהיה קשה מאוד לגבור עליהם. במרכז הקישור פותחים ארבעה שחקנים אבל מהר מאוד זהו רודריגו בנטכור קשרה הצעיר והנהדר של יובנטוס שמצטרף להתקפה מצד ימין והופך את ההתקפה לסוג של 4-3-3 כשלואיס סוארס נמצא באגף שמאל וקבאני בחוד. באורגוואי אוהבים לשחק כל כדורים ארוכים והם ינסו לנצל את התנועה הנהדרת של החלוצים שלהם ללא כדור במטרה לפרוץ את הגנת היריבים, להשתלט על הכדור עם הרבה פיזיות ולשים את הכדור ברשת.

עוברים לבית ב’ שכולל את ספרד, פורטוגל, מרוקו ואיראן.

ספרד:
כרגע לא צפוי איך ספרד צפויה לשחק אחרי הפיטורים של לופטגי, אבל אפרט איך היא שיחקה בשלב המוקדמות. ספרד עלה לשחק ב: 4-3-3 עם קשר הגנתי שהוא סרחיו בוסקטס. בהתקפה צפויים לשחק איסקו, דויד סילבה ודייגו קוסטה כשהתפקיד של איסקו וסילבה זה להיכנס יותר למרכז ואפילו להחליף בנהם מקומות על מנת לאפשר למגנים לעלות גבוה כמו שהם אוהבים. בנוסף לתרומה של איסקו וסילבה בכך שהם מפנים את האגף הם צפויים להנות גם מתפקידו של קוסטה שאמור למשוך אחריו איתו את הבלמים ולהשאיר להם מקום להיכנס לרחבה. הקשרים קוקה/טיאגו/אינייסטה יחכו מחוץ לרחבה להזדמנויות שלהם ובוסקטס ישמש כעוגן ההגנתי שצפוי לעצור מתפרצות של היריבות גם כאלו שיגיעו מהאגפים.

פורטוגל:
אלופת אירופה מגיעה למונדיאל במטרה להמשיך לתואר הבא. סנטוס עולה לשחק ב: 4-4-2 כשהקשר הימני צפוי להיות ברנרדו סילבה הנהדר שצפוי להצטרף להתקפה. רונאלדו יורד לקבל את הכדור בעמדה אחורית יותר במטרה לפנות את השטח לאנדרה סילבה. המגנים יעלו גבוה וביחד עם ברנרדו סילבה הם אלו שצפויים לספק את הכדורים לרונאלדו וסילבה בתוך הרחבה.

איראן:
קרלוס קירוש בנה לעצמו קבוצה מאד מאורגנת גם מבחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית. איראן עולה לשחק עם: 4-3-3 וקשר אחורי אחד שתפקידו לסייע לחוליית ההגנה. המטרה של האיראנים ברורה. לעלות את שחקני המגן לעמדה גבוה, ולהשתמש בשחקני האגפים שישחקו ממש באגף במטרה ליצור סיטואציה של 2 על 1 או של 2 על 2. עם הקיצוני הנהדר של אלקמאר, עלירזה ג’האנבחש הם ינסו להרים כדורי לעבר החלוץ סרדאר עזמון. לסיקור מלא ומעמיק על איראן, לחצו.
מרוקו:
בניגוד לאיראן, הרנרד גם כן משחק עם 4-3-3 אך הקשר המרכזי לרוב יעלה למעלה ויתמוך בהתקפות. יונס בלהאנדה מקבל גם הוא רול יחסית התקפי בהרכב של רנארד ובעוד מרוקו תנסה לתקוף מהאגפים ומאגף ימין של חאקים זייך הנהדר, בהלאנדה ינסה למצוא שטח פנוי מחוץ לרחבה או לנסות להתגנב לתוך הרחבה להגבהות שיגיעו מהאגף. גם איוב אל כעבי שהציג טורניר מוקדמות מרשים יתמקם ברחבה וינסה לדחוק פנימה את הכדורים. שחקן ששווה לשים עליו עין הוא אמין חאריט שחקנה של שאלקה מהבונדסליגה ששיחק בכל הנבחרות הצעירות של צרפת אך בחר לייצג דווקא את הנבחרת הבוגרת של מרוקו. קשר התקפי לא רע בכלל שיכול לעשות את הפריצה הגדולה שלו כבר בטורניר הקרוב.

ממשיכים לבית ג’ שבו ניתן לראות את צרפת עמוסת הכישרון, אוסטרליה, פרו ודנמרק.

דנמרק:
בימים האחרונים רצה ברשת תמונה של ה”טקטיקה” של הדנים. מתחילים התקפה ומוסרים לאריקסן. גול? מצוין, מתחילים שוב. לא גול? מוסרים שוב לאריקסן. זה אולי בדיחה אבל אי אפשר להגיד שזה כל כך מופרך. הכוכב של טוטנהאם היה למלך השערים והבישולים של דנמרק במשחקי המוקדמות כולל שלושער במשחק הפלייאוף והוא יודע שעיקר התקפות הנבחרת יעברו דרכו. הדנים שינו הרבה מערכים במהלך המוקדמות אך הם צפויים לשחק עם ה:4-2-3-1 כשאריקסן הוא זה שנמצא מתחת לחלוץ. הקישור החזק והאגרסיבי של הדנים שמורכב מתומאס דילייני (מעונה הבאה שחקן דורטמונד) ומווילאם קוויסט משאיר לאריקסן חופש פעולה בהתקפה לנוע מצד לצד במטרה ליצור לעצמו ולחבריו הזדמנויות. בכנף הימני של הדנים אמור לשחק חלוץ שמצטרף ליורגנסן בהתקפה ואמור לעשות את החדירות פנימה שאריקסן אמור לראות. מי שישמש כעוזרו של אריקסן וכאופצית מסירה נוספת הוא סיסטו שישחק בכנף השמאלי וינסה לחתוך לכיוון המרכז במטרה להקשות על השומרים של אריקסן ולהשאירו פנוי מחוץ לרחבה.

אוסטרליה:
משחקת עם הרכב שנראה כמו 4-4-1-1 שבמרכז הקישור נמצא השחקן הותיק ידינאק. מתחת לחלוץ צפוי לשחק טום רוגיץ’ שאמור לספק תמיכה לרובי קרוז. ארון מוי אמור להיות החוליה המניעה של האוסטרלים, תפקידו לקבל את הכדור במרכז המגרש ולנסות לשלוח דווקא את טים רוגיץ’ שאמור לעלות למעלה ולהפתיע את הגנת היריב. בשביל זה גם המגנים עולים גבוה על מנת ליצור יותר לחץ על רחבת היריב ולהשאיר יותר סיכוי לרוגיץ’ לתפוס לעצמו מקום פנוי בתוך הרחבה.

צרפת:
גם דשאן שינה מספר פעמים את המערך במהלך משקי ההכנה אך המערך שצפוי להיבחר למשחקים הראשונים הוא 4-3-3 כשהמגנים עולים גבוה לעזור בהתקפות ולנסות לייצר עקיפה ביחד עם שחקני האגף שאמורים להיות גריזמן ואמבפפה. אוליבייה ז’ירו צפוי להיות במרכז הרחבה ועם הגובה ומשחק ראש הנהדר שלו לנסות להגיע להגבהות. טוליסו או מטווידי צפויים לפתוח לצד קאנטה ופוגבה ושניהם ידועים כקשרים נהדרים שיודעים לפרוץ לרחבה והם יעשו זאת גם בנבחרת כשינסו להגיע לכדורים שמורחקים או אפילו למצוא לעצמם מקום פנוי ברחבה. בצרפת ינסו לנצל את המהירות של שחקני הכנף ולצאת ביחד עם המגנים להתקפות מהירות מאוד במטרה לתפוס את הגנת היריב לא מוכנה.

פרו:
פרו צפויים לשחק במערך של 4-2-3-1 עם שני קשרי אמצע עם רול הגנתי כשכריסטיאן קואבה מקבל את הרול היותר התקפי והוא אמור להיות היוצר העיקרי של פרו. שחקני הכנף פרפאן וקארילו יעלו מעט יותר למעלה בשביל לפתוח אופציות לקואבה והם יכולים להיראות כקבוצה עם ממש 4 שחקנים שנכנסים לתוך הרחבה. זה משאיר את מרכז הקישור של פרו מעט דליל אך טאפיה אמור לעשות את העבודה ההגנתית ולעצור את התקפות היריב ביחד עם המגנים וחוליית ההגנה.

עוברים לבית ד’ והאחרון בחלק א’ של סיקור הנבחרות בקטנה.
ועכשיו, ארגנטינה וליאו מסי, סנסציית היורו האחרון איסלנד, קרואטיה וניגריה.

ניגריה:
נבחרת ניגריה תעלה לשחק ב: 4-3-3 עם שני קשרי אמצע דפינסיביים וג’ון אובי מייקל, קפטן הנבחרת ואקס צ’לסי שיהיה הקשר החופשי שינוע מרחבה לרחבה. נברחת ניגריה תנסה לשחק כדור ישיר וארוך על מנת לנצל את המהירות של שחקני הכנף שלהם ויקטור מוזס ואחמד מוסא. בתוך הרחבה יחכו קלצ’י אינהצ’ו או איגהלו וינסו למשוך אחריהם את הבלמים. הקישור של ניגריה יהיה אחראי לאסוף את הכדורים ולהעביר אותם מהר מאוד לעבר שחקני הכנף בתקווה לנסות לייצר שערים משם.

ארגנטינה:
נראה שסמפאולי עדיין לא כל כך סגור על המערך שאיתו ירוץ בטורניר הקרוב. במשחקי המוקדמות ובמשחקי ההכנה שיחק סמפאולי עם המערכים ושינה אותם המון. לפי דיווחים, סמפאולי צפוי לעלות לשחק ב: 4-2-3-1 כשבמרכז הקישור צפויים לפתוח קשר אחד דפנסיבי שהם מסצ’ראנו או בילייה וקשר אחד יותר התקפי שיהיו באנגה או לו-סלסו. בצד שמאל אמור לשחק אנחל די מאריה ואילו בצד ימין עדיין לא ברור מי יפתח לאחר פציעתו של לאנזיני. זה מותיר למסי את המקום מאחורי החלוץ. ארגנטינה ינסו לבנות את ההתקפות שלהם דרך האגפים כשגם הקשרים בעצמם יזוזו הצידה במטרה למתוח את שחקני היריבה ולהשאיר את המרכז פתוח בשביל ליאו מסי.

איסלנד:
המדינה בעלת האוכלוסייה הכי קטנה בטורניר ממשיכה לחולל סנסציות ואחרי ההפתעה המהדהימה שעשתה ביורו גם במוקדמות המונדיאל היא הצליחה לסיים במקום הראשון בבית שכלל יריבות לא רעות כמו טורקיה, אוקראינה וקרואטיה אותה תפגוש גם בשלב הבתים. הלגרימסון משחק עם 4-4-2 אגרסיבי וחזק מאוד מבחינה הגנתית. במערך הזה, גילפי סיגרגדסון אמור להיות החולייה המקשרת בין ההגנה לקישור ויכול לעלות למעלה ולתמוך בחלוצים. מי שיישאר למטה ואמור להוות העוגן ההגנתי הוא הקפטן ארון גורנסון שעם האגרסיביות הרבה שלו לא צפוי לתת לאף אחד לעבור אותו בקלות. גוארנסון יקבל את הכדורים מחוליית ההגנה במרכז הקישור ובעוד סירגדסון ידחוף למעלה שחקני הכנף יעלו מעט למעלה לתת אופציה מסירה לגוארנסון.

קרואטיה:
המאמן דאליץ’ משחק ב: 4-3-3 שהופך במהרה ל: 4-2-3-1, מודריץ’ או ראקטיץ’, כל פעם אחד מהם עולה למעלה לתמוך בהתקפה בעוד השני יישאר מעט יותר מאחור לכסות מבחינה הגנתית. שחקני הכנף, איבן פריסיץ’ ומרסל ברוזוביץ’ ינועו יותר למעלה לכיוון הרחבה והמגנים עולים ומצטרפים לעמדה גבוה. מנדז’וקיץ מתפקד כאיש המטרה שאליו הכדורים צריכים להיות מוגבהים ובעזרת הגובה והנוכחות של החלוץ ברחבה הוא יקוו להבקיע כמה שערים.

נמשיך עכשיו לבתים ה’-ח’.
נתחיל מבית ה’, בית שכולל את ברזיל, קוסטה ריקה, סרביה ושוויץ.

ברזיל:
צ’יצ’ה עולה לשחק ב: 4-3-3 יחסית מעט שונה משאר הקבוצות שעולות עם אותו מערך. משחק ההתקפה בנוי בעיקר סביב ניימאר שמקבל את הכדור בכנף ובמקום לרוץ על הכנף הוא דווקא חותך פנימה. בעזרת דריבל נהדר הוא מצליח למשוך עימו 4-5 שחקני יריב ובכך הוא משאיר את האגף פנוי למרסלו ונותן לקוטיניו והחלוצים מקום להיכנס לתוך הרחבה. את בניית ההתקפות הם יתחילו אצל הקשרים האחוריים שאמור להיות קאסימירו ומשם הכדורים יגיעו לניימאר.

קוסטה ריקה:
הקבוצה של אוסקר רמירס משחקת ב: 5-4-1 ואת ההתקפות שלה הם מתחילים מהבלמים. כולם יורדים לעמדה נמוכה במגרש כולל שחקני הכנף במטרה למשוך את שחקני ההגנה ולהשאיר חלל פנוי לחלוץ. את השטח הפנוי הזה ינסו לנצל שחקני קוסטה ריקה על ידי שליחת כדורים ארוכים לעבר אותם שטחים ולנסות לנצל את המהירות של שחקני הכנף והחלוצים. הרבה מהיכולת של הקבוצה תהיה תלויה במי שיעמוד בין הקורות והוא קיילור נבאס שזכה עם ריאל מדריד בליגת האלופות בפעם השלישית ברציפות. בגלל חוסר הטכניקה בהגנה, הרבה מאוד יהיה מוטל על כתפיו של השוער.

שוויץ:
השוויצרים משחק ב: 4-2-3-1 עם קשר אחורי שיורד לתמוך בבלמים ובכדי להתחיל את ההתקפות ממנו. בדרך כלל זה יהיה ברהאמי. בשלישיית ההתקפה נמצאים אמבולו ושאקירי שתפקידם יהיה להיכנס פנימה מהאגף לעבר הרחבה ואילו השחקן שיהיה מאחורי החלוץ יירד למטה לעזור לקישור. השוויצרים ינסו להרים כדורים לעבר הרחבה במטרה למצוא אחד משלושת השחקנים שיחכו ברחבה.

סרביה:
גם הסרבים כמו השוויצרים משחק עם 4-2-3-1 כשמתחת לחלוץ נמצא השחקן הנהדר של לאציו סרגיי מילאנקוביץ’-סאביץ’. סאביץ’ אמור לקבל את הכדורים מנמניה מאטיץ’ והקשר התומך בעמדה יחסית גבוה במגרש ולהחזיק בכדור עד להצטרפות של שחקני הכנף ומשם להגביהה את הכדורים לעברו של מיטרוביץ’ שיחכה לכדורים בתוך הרחבה. בנוסף לכך, שחקני הכנף של סרביה שהם זיבקוביץ’ הנהדר של בנפיקה ואדם ליאיץ’ יכולים גם לחתוך מהאגף פנימה למרכז וכך ליצור לסרבים הרבה יצירתיות ודרכים לתקוף את השער.

עוברים לבית ו’ שכולל את אלופת העולם הנוכחית גרמניה, את מקסיקו, שבדיה ודרום קוריאה.

גרמניה:
אלופת העולם הנוכחית היחידה שסיימה את שלב המקודמות עם מאה אחוזי הצלחה. יואכים לב משחק ב: 4-2-3-1 כשאת רוב חוליית ההגנה מרכיבים שחקני באיירן מינכן. תומאס מולר משחק בעמדה אחורית יותר מחלוץ והוא עושה את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב וזה לאתר שטחים פנויים ברחבה ולפרוץ אליהם. שחקני הכנף מקבלים את הכדור בצדדים אבל רצים לכיוון המרכז ובכך משאירים את האגפים פנויים לקימיך והקטור. השילוב של ורנר בתוך הרחבה ביחד עם תומאס מולר ותמיכה משחקני האגף תגרום צרות לכל קבוצה שתפגוש את הגרמנים.

מקסיקו:
חואן קרלוס אוסאריו עולה לשחק ב: 4-3-3 כשאת תפקיד הקשר המרכזי לוקח גוואדראדו. המגנים של מקסיקו יעלו למעלה וגוואדראדו ינסה לשלוח להם כדורים ארוכים וליצור מצב של 2 על 2 או 2 על 1 ביחד עם שחקני הכנף שיחכו למעלה. מי שצפוי לעשות את הפריצה שלו במונדיאל הקרוב הוא לוזאנו שסיים מלך השערים של מקסיקו במוקדמות וממנו רוב ההתקפות של המקסיקנים מגיעים. קשרי האמצע ינסו לדחוף למעלה ולמשוך את תשומת לב שחקני היריבה בכדי להשאיר את הכנף למגנים וללוזאנו לקראת מפגש מול 1-2 שחקני הגנה.

דרום קוריאה:
הקוריאנים עולה לשחק ב: 4-4-2 כשהקפטן במרכז הקישור קי סונג יאנג יורד יותר לעומק לקבל את הכדור מחוליית ההגנה ולהתחיל את ההתקפות משם. קשר האמצע השני יתפקד כקשר שזז מרחבה לרחבה, לעיתים יספק תמיכה במרכז הקישור ולעיתים אף יעלה למעלה וינסה להיכנס לתוך הרחבה. גם שחקני הכנף ינסו לעזוב את האגף ולהיכנס יותר למרכז לכיוון הרחבה וליצור עומס של שחקנים בתוך רחבת היריב. זה יאפשר למגנים את השטח לעלות יותר גבוה ולהרים כדורים להמון השחקנים שיחכו ברחבת היריב.

שבדיה:
השבדים מציגים כדורגל לא כל כך אטרקטיבי ומושך. כך גם הם הצליחו לשמור את איטליה בלי שערים ולעלות על חשבונם למונדיאל. השבדים עולי לשחק ב: 4-4-2 כשתפקידם של שחקני הכנף הוא להיכנס למרכז ולהשאיר את הכנף דווקא למגנים שצפויים לעלות למעלה לעמדה גבוהה על המגרש. אמיל פורסברג צפוי להיות איש המפתח של השוודים. הוא ישחק במרכז הקישור אך יתמוך בעיקר מצד שמאל וינסה לספק כדורים לחבריו או אפילו לייצר לעצמו הזדמנויות לשער.

עוברים לבית ז’, בלגיה, אנגליה שתנסה הפעם להפתיע, טוניסיה ופנמה בהופעה היסטורית במונדיאל.

בלגיה:
שחקניו של רוברטו מרטינז מתפרסים על המגרש בצורה של 3-4-2-1. את חוליית ההגנה תופסים צמד שחקני טוטנהאם ותומאס ורמאלן ובקישור בצדדים משחק המגן הימני תומאס מונייה שנהדר מבחינה התקפית וקראסקו שיישמש כשחקן כנף אך צריך להתרכז גם בלעשות הרבה עבודה הגנתית. קווין דה ברויינה יירד מעט יותר למטה לאסוף את הכדור בעוד שאדן הזארד ינסה לזוז מצד לצד בכדי לבלבל את הגנת היריב. מול קבוצות חלשות כנראה נראה את מונייה וקראסקו מצטרפים יותר למעלה ואפילו מנסים לחתוך פנימה מה שייתן עוד מימד להתקפה הבלגית.

פנמה:
המאמן מעורר הביקורת הרנן דריו גומז ממשיך לקחת נבחרות בינוניות ולעלות אותם למונדיאל והוא עושה זאת גם עם פנמה. הוא משחק בהרכב מאוד הגנתי של 5-4-1 כשהמגנים בקושי עוברים את קו חצי המגרש. הם יסתמכו על כדורים לחוליית הקישור ומשם לנסות לשלוח בעזרת כדורים ארוכים את החלוצים ושחקני הכנף, מול הנבחרות החזקות בבית זה צפוי להיות קשה אך אולי מול טוניסיה זה יצליח לעבוד לה. רומן טורס משחק בתור בלם אך בגלל שיש כבר 2 בלמים לעיתים הוא ירשה לעצמו לעלות טיפה יותר קדימה למרכז הקישור ולשלוח את שאר הקשרים לתמוך בהתקפה ולנסות להגיע לכדורים מורחקים.

אנגליה:
גארי סאות’גייט הביא שיטה חדשה לנבחרת האנגלית והיא 3-5-2 כששחקני הכנף שצפויים להיות טריפייר ואשלי יאנג צפויים לעשות הרבה גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית. עם קייל ווקר שנכנס למרכז ההגנה, טריפייר צפוי לעלות טיפה יותר למעלה בעוד שוולקר יזוז טיפה ימינה לכסות את האגף. הארי קיין ישחק בתור חלוץ בודד עם תמיכה מקשר התקפי שישחק מתחתיו. בנוסף לתמיכה של טריפייר ויאנג שיעלו גבוה וישמשו כמו שחקני כנף, גם דלה אלי צפוי לעבור בין הצדדים בכנף במטרה ליצור תמיכה לשחקן ולתת עוד אופציה למסירה או בכדי למשוך את תשומת לב שחקני ההגנה. לסיקור מלא ומעמיק על אנגליה, לחצו.

טוניסיה:
נביל מעלול עולה לשחק ב: 4-4-2 מאוד הגנתי כשכמעט כל חוליית הקישור יורדת למטה לקבל את הכדור. המגנים לא יעלו כל כך גבוה ויתמכו ומי שיצטרך לתת את המספרים אצל טוניסיה הם החלוץ והקשר ההתקפי. הקשר ההתקפי שאמור להיות ווההבי חזרי או עדין חאווי יזוזו מצד ימין לצד שמאל בהתאם למצב שממנו התחילה ההתקפה. ההרכב ההגנתי של טוניסיה מאפשר לקשר ההתקפי ולחלוץ ללחוץ חזק את שחקני היריבה למעלה ולא לאפשר לה להתחיל התקפה מסודרת בתקווה לחטוף את הכדור ולנסות לייצר מצבים.

עוברים לבית ח’ שלדעת רבים נחשב לפתוח ביותר בו כל קבוצה יכולה לעלות לשלב הבא. סנגל, פולין, קולומביה ויפן.

קולומביה:
חוסה פקרמן הארגנטינאי שקיבל אזרחות מנשיא קולומביה בעקבות הצלחתו עם הנבחרת משחק ב: 4-2-3-1 כשהכוכב הגדול ביותר של הנבחרת, חאמס רודריגס משחק בין הקישור להתקפה. קרלוס סאנצ’ס צפוי להיות האיש שמתחיל את ההתקפות עבור קולומביה בחצי המגרש שלה. חאמס יהיה טיפה יותר גבוה וינסה לקבל את הכדור ולהעביר אותו משם לשחקני הכנף שצפויים לעלות גבוה ולקבל תמיכה גם מהמגנים.

סנגל:
המאמן בעל הראסטות, סיסה, שהוביל את סנגל למונדיאל הטוב ביותר שלה ב-2002 עולה לשחק ב: 4-2-3-1 גם הוא עם צמד קשרים אחוריים שמוכשרים בעבודה הגנתית אך פחות מבחינה התקפית. את המקום מתחת לחלוץ צפוי לתפוס סאדיו מאנה ובאגף השמאלי בלאדה קייטה הנהדר של מונאקו. המטרה של הרביעייה הקדמית של סנגל היא לזוז מצד לצד ולהחליף מקומות בתקווה לנסות לפרוץ את ההגנה בעזרת ריצות מתוזמנות היטב. הכדורים הארוכים צפויים להגיע מהקישור לכיוון ההתקפה והם יעשו זאת במהירות רבה בשביל לתפוס את שחקני ההגנה לא מוכנים.

פולין:
הפולנים עולים לשחק גם כן ב: 4-2-3-1 שבנוי על כדורגל מהיר ומתרפצות. שחקני הכנף עולים לעמדה גבוהה מאוד במטרה לתמוך וקשר אחד יורד יותר לעומק לעזור לחוליית ההגנה. המטרה היא ברורה והיא לשים את הכדור ברגל של לבנדובסקי כשהוא בתוך הרחבה. הם יעשו זאת על ידי הגבהות מהאגפים בעוד זילנסקי הנהדר של נאפולי יחכה מחוץ לרחבה וינסה לקחת את הכדורים המורחקים ולהכניס אותם ללבנדובסקי הוא לנסות לבעוט מרחוק.

יפן:
היפנים משחקים ב: 4-3-3 כשהאסבה מתפקד בתור קשר אחורי במערך. היפנים ינסו לפרוץ מהאגפים ויעשו זאת בעזרת דאבל פאסים בין שחקני הקישור ושחקני הכנף לבין המגנים עד שיגיעו לעמדה גבוהה מספיק על מנת להרים כדור לתוך הרחבה או לנסות למצוא את קגוואה פנוי מחוץ לרחבה במטרה לייצר לעצמו מצבים.

עד כאן היה הסיקור הטקטי של הנבחרות. מקווים מאוד שנהנתם!

95 Comments

95 Comments

 1. EstherKasse

  May 14, 2020 at 15:44

  Ifpuah hztlhc Buy discount viagra Rx generic viagra

 2. medicine erectile dysfunction

  May 22, 2020 at 12:48

  Wemrmf bbxndy top rated ed pills best otc ed pills

 3. best erection pills

  May 24, 2020 at 07:01

  Nybvfk fdscrt buy ed pills best ed pills at gnc

 4. CBD oils

  May 24, 2020 at 10:13

  Hi, I do believe your web site may be having browser compatibility issues.
  When I look at your web site in Safari, it looks fine however when opening in I.E.,
  it’s got some overlapping issues. I simply wanted to provide you with a quick
  heads up! Aside from that, fantastic blog!

  my web page – CBD oils

 5. CBD oil for depression

  May 24, 2020 at 22:25

  My brother recommended I might like this web site.
  He was totally right. This post actually made my day.

  You can not imagine just how much time I had spent for this information! Thanks!

  Look at my blog post; CBD oil for depression

 6. CBD oil for pain

  May 25, 2020 at 13:35

  Thank you for the good writeup. It in fact was a amusement account
  it. Look advanced to more added agreeable from you!
  However, how could we communicate?

  Here is my web page; CBD oil for pain

 7. ed medications

  May 26, 2020 at 03:37

  Dlpqyg pkvhvk ed meds gnc ed pills

 8. CBD products

  May 26, 2020 at 09:08

  Hmm it appears like your blog ate my first comment (it was extremely long)
  so I guess I’ll just sum it up what I had written and say, I’m thoroughly enjoying your blog.
  I too am an aspiring blog writer but I’m still new to everything.
  Do you have any helpful hints for newbie blog writers?
  I’d certainly appreciate it.

  Feel free to visit my web site; CBD products

 9. CBD oil for depression

  May 26, 2020 at 21:16

  This is my first time go to see at here and i am genuinely happy to read everthing at one place.

  My web site :: CBD oil for depression

 10. CBD

  May 27, 2020 at 06:19

  Just wish to say your article is as surprising. The clarity in your post is just cool and i can assume you’re an expert on this subject.
  Fine with your permission allow me to grab your RSS feed
  to keep up to date with forthcoming post. Thanks a million and please carry
  on the enjoyable work.

  my website :: CBD

 11. erection pills online

  May 28, 2020 at 03:55

  Jhaqvt trekeb erection pills online best ed pills non prescription

 12. CBD

  May 28, 2020 at 10:10

  Superb blog! Do you have any helpful hints for aspiring writers?
  I’m planning to start my own blog soon but I’m a little lost on everything.
  Would you advise starting with a free platform like WordPress or
  go for a paid option? There are so many choices out there that
  I’m totally overwhelmed .. Any suggestions? Kudos!

  Feel free to visit my web page – CBD

 13. Buy_female_viagra_in_perth

  May 28, 2020 at 13:35

  Thanks so much for the post.Really thank you! Keep writing.buy female viagra in perth

 14. slimex365.com

  May 28, 2020 at 13:52

  I think you have noted some very interesting
  details, thanks for the post.

  My web site: free [slimex365.com]

 15. CBD oil for depression

  May 28, 2020 at 18:34

  Asking questions are genuinely fastidious thing if you are not understanding anything totally, but this post offers pleasant understanding yet.

  My web page: CBD oil for depression

 16. CBD

  May 29, 2020 at 13:43

  Howdy! Would you mind if I share your blog with my zynga
  group? There’s a lot of people that I think would really enjoy your content.
  Please let me know. Many thanks

  Also visit my blog :: CBD

 17. CBD oil UK

  May 29, 2020 at 22:15

  I know this site offers quality depending articles
  and other material, is there any other site which provides these data
  in quality?

  Stop by my website; CBD oil UK

 18. ed meds online

  May 30, 2020 at 03:59

  Butdss sinjrj over the counter cialis non prescription ed pills

 19. CBD oils

  May 30, 2020 at 09:51

  Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering which blog platform are you using
  for this site? I’m getting sick and tired of WordPress because I’ve had problems
  with hackers and I’m looking at alternatives for another platform.
  I would be fantastic if you could point me
  in the direction of a good platform.

  Check out my web page CBD oils

 20. best CBD oils UK

  May 30, 2020 at 21:29

  I don’t even know how I ended up here, but I thought
  this post was great. I do not know who you are but certainly you are going to a famous blogger if you aren’t
  already 😉 Cheers!

  Check out my site; best CBD oils UK

 21. free instagram followers

  May 31, 2020 at 11:24

  If you are going for finest contents like me, simply pay a
  visit this web site daily as it offers quality contents, thanks

  My page; free instagram followers

 22. EstherKasse

  June 1, 2020 at 07:20

  Thqzey hhsxcq Buy viagra online Us pharmacy viagra

 23. moved here

  June 2, 2020 at 22:02

  Thank you for any other informative website. Where else may
  just I am getting that type of information written in such a perfect approach?
  I have a challenge that I am just now running on,
  and I have been at the look out for such information.

  my website – moved here

 24. n9.cl

  June 5, 2020 at 20:19

  I beloved up to you’ll obtain performed right here. The cartoon is attractive, your authored
  subject matter stylish. however, you command get bought an impatience over that you want be
  handing over the following. sick unquestionably come further formerly again as exactly the same just about
  a lot regularly inside of case you defend this increase.

  my web page; schema [n9.cl]

 25. Edgar

  June 6, 2020 at 10:43

  Thanks so much for the post.Really thank you! Great.

 26. bitly.su

  June 9, 2020 at 12:09

  Hello mates, fastidious post and fastidious urging commented here,
  I am really enjoying by these.

  My blog post: diagram – bitly.su

 27. n9.cl

  June 10, 2020 at 19:19

  Whats up very cool web site!! Man .. Beautiful .. Wonderful ..
  I’ll bookmark your web site and take the feeds
  also? I am happy to find a lot of helpful info here in the submit, we need develop more strategies in this regard, thank you for sharing.
  . . . . .

  Feel free to surf to my site … exam, n9.cl,

 28. EstherKasse

  June 11, 2020 at 04:00

  Qxrmjv ysekyt real canadian pharmacy online pharmacy

 29. EstherKasse

  June 11, 2020 at 23:22

  Kshjfo vmttpw walmart pharmacy online pharmacy

 30. https://tinyurl.com/y8pduwb9

  June 12, 2020 at 15:52

  I conceive you have observed some very interesting points,
  thank you for the post.

  Check out my site – test (https://tinyurl.com/y8pduwb9)

 31. EstherKasse

  June 13, 2020 at 01:41

  Rowngw vohsnr pharmacy online online canadian pharmacy

 32. Eden

  June 13, 2020 at 14:53

  Yay google is my world beater helped me to find this outstanding
  internet site!

  Also visit my page exam (Eden)

 33. v.gd

  June 13, 2020 at 16:51

  I loved as much as you will receive performed right
  here. The cartoon is attractive, your authored material stylish.
  nonetheless, you command get bought an shakiness over that you wish be handing over the following.

  unwell definitely come further formerly once more since exactly the same just about a lot regularly inside case
  you protect this hike.

  my blog post … test [v.gd]

 34. EstherKasse

  June 14, 2020 at 00:45

  Qhceyx ndiwyl Buy viagra online Buy pfizer viagra online

 35. EstherKasse

  June 18, 2020 at 00:38

  Feoxmj qrzdgg Real cialis pharmacy online

 36. EstherKasse

  June 18, 2020 at 17:46

  Lbdufh nnwlnr Original brand cialis canadian pharmacy online

 37. Canadian pharmacy viagra legal

  June 19, 2020 at 13:10

  Tcskyy sbtmxq vardenafil for sale

 38. tinyurl.com

  June 19, 2020 at 16:27

  Hello friends, nice article and fastidious arguments commented here,
  I am genuinely enjoying by these.

  Here is my homepage – exam (tinyurl.com)

 39. Larae

  June 19, 2020 at 17:03

  Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.
  I’ll make sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post.
  I will definitely return.

  Look at my webpage :: exam (Larae)

 40. http://bit.do/

  June 19, 2020 at 19:19

  Keep up the good piece of work, I read few content on this website
  and I conceive that your blog is rattling interesting and
  has sets of superb info.

  Feel free to visit my website: test (http://bit.do/)

 41. https://bit.ly/2YlYOLx

  June 20, 2020 at 01:45

  Hello very nice blog!! Guy .. Excellent .. Amazing .. I will bookmark your web site and take the feeds
  also? I am glad to search out so many useful information right here in the
  publish, we’d like develop more strategies in this regard, thanks for sharing.
  . . . . .

  Here is my web page test (https://bit.ly/2YlYOLx)

 42. Buy pfizer viagra online

  June 20, 2020 at 07:26

  Rdmvch djresm levitra online

 43. Buy viagra without rx

  June 21, 2020 at 01:58

  Kdnwal uicapj vardenafil canada

 44. Overnight delivery viagra

  June 21, 2020 at 20:02

  Ybajfh ebyjdv levitra pills cheap erectile dysfunction

 45. https://bitly.su/TTA7

  June 22, 2020 at 16:14

  I was just seeking this information for a while. After six hours of continuous Googleing,
  at last I got it in your site. I wonder what’s the lack of Google
  strategy that do not rank this type of informative sites in top of the list.
  Generally the top websites are full of garbage.

  Feel free to visit my blog post – wiring – https://bitly.su/TTA7

 46. bitly.su

  June 22, 2020 at 20:30

  I got what you mean,saved to favorites, very decent internet site.

  Also visit my web page – wiring (bitly.su)

 47. Cialis or viagra

  June 23, 2020 at 11:00

  Azfxwa pmlxqm online gambling real money online casino

 48. Pharmacy viagra

  June 24, 2020 at 02:21

  Bpirnn sokhvm vardenafil 20 mg canada pharmacy

 49. Buy viagra professional

  June 24, 2020 at 06:32

  Amwrqa avvfxi live casino slots online ocean casino online

 50. tinyurl.com

  June 24, 2020 at 16:31

  I really like what you guys tend to be up too. Such clever work and coverage!

  Keep up the terrific works guys I’ve incorporated you guys to our blogroll.

  Here is my web page test, tinyurl.com,

 51. purtier placenta

  June 25, 2020 at 06:05

  Normally I do not read post on blogs, but I would like to
  say that this write-up very compelled me to
  try and do so! Your writing taste has been surprised me.
  Thank you, very great post.

  My homepage :: purtier placenta

 52. Discount viagra without prescription

  June 25, 2020 at 09:24

  Sneckv edgdwg order propecia ed drugs

 53. Pharmacy cialis online

  June 26, 2020 at 09:18

  Thanks so much for the post.Much thanks again. Really Cool.http://cilapharm.com/

 54. Viagra overnight delivery

  June 26, 2020 at 12:30

  Dotmjl kedqnt online viagra prescription buying ed pills online

 55. Buy viagra overnight delivery

  June 27, 2020 at 09:22

  Ocpuvl elpaem cialis buy rx pharmacy

 56. Buy viagra com

  June 27, 2020 at 19:14

  Ratetf ncbmfd viagra discount buy ed pills online

 57. Buy cheap viagra online us

  June 28, 2020 at 15:49

  Feplld ujgglu free slots casino real money

 58. Viagra or cialis

  June 29, 2020 at 11:53

  Fqzbkm qvgpum best online casino for money online casino for real cash

 59. Free viagra samples

  June 30, 2020 at 07:26

  Odtvxv atwsdi cash advance bad credit installment loans

 60. clck.ru

  June 30, 2020 at 08:32

  Yay google is my king assisted me to find this outstanding website!

  Look into my homepage – exam (clck.ru)

 61. Buy discount viagra

  June 30, 2020 at 08:49

  Mgevrq hgxywg online pharmacy viagra Buy viagra in canada

 62. https://cutt.us/aWnmr

  June 30, 2020 at 12:20

  I like what you guys are up also. Such smart work and reporting!

  Keep up the superb works guys I have incorporated you guys to my blogroll.
  I think it will improve the value of my web site :).

  my webpage: exam (https://cutt.us/aWnmr)

 63. corta.co

  June 30, 2020 at 15:04

  If some one wishes expert view concerning blogging and site-building after that i advise him/her to pay
  a quick visit this website, Keep up the pleasant work.

  my web page; test (corta.co)

 64. Generic viagra online

  June 30, 2020 at 15:09

  Lwykbn uhbcqx casino online usa casino slots gambling

 65. www.linkaim.com

  June 30, 2020 at 19:58

  Hi there friends, nice paragraph and good urging commented here,
  I am actually enjoying by these.

  Feel free to visit my blog … download (http://www.linkaim.com)

 66. Buy pfizer viagra online

  July 1, 2020 at 02:53

  Lhlpga sykflc cash loans personal loans with bad credit

 67. https://clck.ru/NMZZb

  July 1, 2020 at 05:07

  Yay google is my world beater helped me to find this great
  site!

  Feel free to surf to my web site – key (https://clck.ru/NMZZb)

 68. https://bitly.su/HTOOk4J

  July 1, 2020 at 06:20

  I got what you mean,bookmarked, very decent website.

  Check out my website: soft (https://bitly.su/HTOOk4J)

 69. Canadian healthcare viagra

  July 1, 2020 at 14:51

  Iyujzh ccryxn generic cialis online canadian pharmacy online

 70. Viagra mail order us

  July 1, 2020 at 23:56

  Chjtmo tjjlir payday lenders caesars casino online

 71. 50mg viagra

  July 2, 2020 at 03:40

  Vcqyis nvxhse cash payday instant loans

 72. http://vancouver-webpages.com

  July 2, 2020 at 16:08

  You are my aspiration, I have few web logs
  and rarely run out from post :).

  my blog post software (http://vancouver-webpages.com)

 73. www.fjt2.net

  July 2, 2020 at 16:34

  Hi! Someone in my Myspace group shared this site with us so I came to give it a look.
  I’m definitely loving the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers!
  Superb blog and wonderful design.

  Feel free to surf to my web-site: download (http://www.fjt2.net)

 74. Low cost canadian viagra

  July 2, 2020 at 23:29

  Oabzbl kftzgg online loans no credit check party casino online nj

 75. Buy cheap viagra online us

  July 3, 2020 at 13:57

  Xfjnjb vbjwjd cash advance online ocean casino online nj

 76. xsle.net

  July 3, 2020 at 18:05

  I like what you guys are up too. Such intelligent work and reporting!
  Keep up the excellent works guys I’ve incorporated you guys to my
  blogroll. I think it’ll improve the value of my website :).

  Look into my homepage mac – xsle.net,

 77. Harris

  July 3, 2020 at 23:38

  I believe everything published was very logical. But, think about this, what if you were to
  create a awesome post title? I am not saying your
  information is not good, however what if you added something that makes people desire more?
  I mean מונדיאל 2018 יוצא לדרך – ספורטאנטר – הבית לספורט בישראל
  is a little plain. You could glance at Yahoo’s front page and note how they create news headlines to get people to click.
  You might add a video or a related pic or two to get readers interested about what you’ve got to say.
  In my opinion, it could make your posts a little
  livelier.

  Here is my site :: key (Harris)

 78. Viagra best buy

  July 4, 2020 at 00:26

  Apfiwe rdxfsq online payday loan online cash advance lenders

 79. these details

  July 4, 2020 at 09:52

  You are a very persuasive writer. Nice read. It’s like you wrote the book on it or something. Thanks for writing this.

 80. buy cialis online reddit

  July 4, 2020 at 15:56

  Rhazuu wmpzud furosemide 100 mg lasix generic

 81. viagra generic name

  July 4, 2020 at 23:18

  Oqssev qxpwrh generic amoxicillin cost buy amoxicilin 500 mg mexico

 82. JerryJaw

  July 5, 2020 at 00:07

  Знаете ли вы?
  Сын политика-пьяницы помог принять сухой закон в своей провинции.
  Один из старейших музеев Амстердама находится в церкви на чердаке.
  Перечень имён может быть самостоятельным поэтическим жанром.
  Копенгагенский собор пришлось выстроить заново после визита англичан в 1807 году.
  Первая абсолютная чемпионка турнира Большого шлема похоронена в могиле для бедняков.

  arbeca

 83. https://tinyurl.com

  July 5, 2020 at 19:32

  Howdy! Someone in my Facebook group shared this site
  with us so I came to look it over. I’m definitely loving
  the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers!
  Outstanding blog and great style and design.

  Also visit my web site window – https://tinyurl.com

 84. https://www.morgeneyer.de

  July 6, 2020 at 03:28

  Yay google is my king aided me to find this great website!

  Also visit my web-site: download (https://www.morgeneyer.de)

 85. generic cialis tadalafil

  July 6, 2020 at 06:46

  Gjwctu hteudw furosemida lasix furosemide 40 mg

 86. viagra pills

  July 6, 2020 at 11:11

  Vcxmnu scaany azithromycin z pack antibiotic

 87. cialis generic name

  July 6, 2020 at 15:19

  Scpaut dxutsk Tadora online Stendra

 88. cialis generic date

  July 7, 2020 at 21:42

  Mqmztj agubin lasix 100mg furosemida 40 mg

 89. generic tadalafil

  July 8, 2020 at 02:02

  Fdlkya wtzyfq clomid uk generic clomid

 90. go now

  July 8, 2020 at 03:05

  I enjoyed your post. Thank you. love and . Good job on this article!

 91. cialis generic online

  July 8, 2020 at 11:54

  Ynedrx zivbrp amoxicillin buy amoxicillin 500 mg online

 92. gongpo.moum.kr

  July 8, 2020 at 15:24

  I was just looking for this information for a while. After six hours of
  continuous Googleing, finally I got it in your website.

  I wonder what is the lack of Google strategy that do not rank this type of informative web sites in top of the list.
  Generally the top sites are full of garbage.

  Feel free to surf to my web site – mac (gongpo.moum.kr)

 93. cheap viagra

  July 9, 2020 at 07:25

  Rmvozf ijdubb buy clomiphene clomid alcohol

 94. purchasing cialis online

  July 10, 2020 at 00:41

  Rhfvlv cevxnc Silvitra online Tadalis

 95. buy cialis generic online

  July 10, 2020 at 02:46

Leave a Reply

Your email address will not be published.

To Top